March 04 2021 07:15:46
Menu
Domu
Vyhledavani Podpořte nás
Upload
Downloads
Akční
RPG
Strategie
Sportovní
Adventury
Ostatní
Cheaty
Návody
Videa
Statistika

TOPlist

Ke stažení: Akční
Modern Warfare 2Nová akční střílečka ze série Call of Duty je tím nejlepších ze simulace moderní války, co si jen můžete zahrát. Hra je zasazena na Střední východ a hráč se opět vtělí do postavy jednoho amerického vojáka. V boji Vám budou samozřejmě pomáhat i kolegové, na které si můžete vždy spolehnout. Ty bude možné ovládat jak offline, tak i online kooperaci. Zbraní tu bude požehnaně, těšit se tak můžete na M16, M4, M40, AK-47 a další. Celkově bychom se měli setkat tak s 35 druhy zbraní a v kampani najdeme i nějaké speciální kousky. Multiplayer obsahuje klasické módy i boj proti zombií a přibyla i jedna novinka tzv. Secure – je jakási variace na známý capture the flag.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 16:41 Stažené: 19 Stáhnout (11.09 GiB)
Borderlands


Borderlands je akční first-person sci-fi hra, která je zprvu podobná Hellgate London, ale nabízí toho daleko více. Celkem na Vás čeká na 150 misí, které budete plnit na zcela otevřené herní ploše, kde se můžete pohybovat, kam Vás napadne. Celý příběh je vyprávěn pomocí originálních dialogů a zpráv ve vysílačce. Protože hra kombinuje kromě FPS žánru i RPG prvky můžete se směle těšit na pořádný vývoj postavy, který začíná už na začátku výběrem jedné ze 4 rozdílných charakterů. Každý samozřejmě se svým jedinečným povoláním, zkušeností a vlastnostmi. Různá vylepšení jsou ve hře tak rozsáhlá, že je téměř nemožné vytvořit naprosto totožné hrdiny. Arzenál zbraní je nekonečný, hráč si může vybrat ze stovek tisíc různých zbraní, každá s různými plusy i minusy. Také si můžete vyzkoušet sednout za volant vozidla a pustit se do boje plného explozí a zničených objektů. Hra obsahuje speciální revoluční systém, generování objektů, a tak můžete vyrábět různé jedinečné nástroje, které použijete na zničení nepřítele. Grafická stránka hry nabídne unikátní styl, kde se misí renderovaná technika s ručně kreslenými texturami a vytváří tak naprosto úchvatné prostředí pro hru. Borderlands je titul, který je originální v každém detailu a nabízí nekonečné možnosti, jak se můžete bavit a který byste neměli přehlédnout.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 16:48 Stažené: 16 Stáhnout (6.07 GiB)
Alone in The Dark 5Nový 5. díl této hororové akční legendy, Vás zavede tentokrát do Central Parku, který skrývá děsivé tajemství. Doposud byl park útočištěm pro všechny Newyorčany, ale nyní dochází k událostem, které nedávají vůbec smysl. Hlavní postavou je zde vyšetřovatel paranormálních jevů Edward Carnby, který se ocitá přímo uprostřed tohoto děsivého mumraje, který chce zničit celý svět. Pokud tomu má zabránit, musí vyřešit starou záhadu Central Parku, která se nyní dere na povrch. Hra využívá nejmodernějších technologií s fantastickou interaktivitou prostředí, propracovanou fyzikou, novou umělou inteligencí a skvělými vizuálními efekty. Alone in the Dark je inovativní i po stránce uživatelského rozhraní a přináší hráči silné zážitky z tohoto napínavého dobrodružství.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 16:58 Stažené: 13 Stáhnout (7.62 GiB)
Armed Forces Corp.Mohutný mrakodrap, který skrývá tajné informace je obsazen teroristickou skupinou. Vy, jako jeden z nejlepších žoldáků, jste byl najat speciální vyškolenou skupinou ArmedForces Corp., abyste tento problém vyřešili. Nevěřte nikomu a ničemu, pouze sobě a pusťte se do boje, kde vítěz může být jen jeden.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:01 Stažené: 13 Stáhnout (2.64 GiB)
Battlefield: Bad Company 2


Battlefield: Bad Company 2 je pokračování skvělé FPS z léta 2008, která nabídne to samé, co první díl, jen větší, hezčí a drsnější. Středem pozornosti příběhu bude opět jednotka Bad Company, která se bude s pomocí zbraní a ovladatelných vozítek prodírat řadami nepřátel v džungli, zasněžených horách i zaprášených vesnicích. Hlavní důraz kladou tvůrci na vylepšení týmové hry a lepší integraci bojových vozů do hry. Autoři se soustředí na přidávání vozidel, takže se můžete těšit nejen na nové džípy nebo sněžné čtyřkolky ATV, ale třeba i masivní černý vrtulník s dvěma miniguny po stranách a možností nejen odsud ostřelovat nepřítele, ale také na palubě přepravit celý tým. Díky zjednodušenému interface bude snadnější si základat nové skupiny nebo sbírat body za týmovou spolupráci, což se promítne i v žebříčcích. Přibudou také další zbraně, vedle nové ostřelovačky či granátometu dojde i na AU6/M9. EA se dušují, že tentokrát půjde ve hře už ale opravdu zničit cokoliv, na co si vzpomenete; a po dobře cíleném zásahu budou celé budovy i s železnou nosnou konstrukcí nebo ocelovými trámy padat k zemi ještě rychleji než dříve.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:03 Stažené: 20 Stáhnout (2.63 GiB)
Batman Arkham Asylum


Děj pokračování jedné z nejúspěšnějších her roku 2008 se bude motat kolem Gothamské psychiatrické léčebny Arkham, tentokrát patrně zasazený přímo doprostřed města Gotham. Opět se setkáte s Jokerem a jinými známými zločinci. Batman Arkham Asylum 2 nabídne hráči vynikající dobrodružství, kde budete využívat Batmanovi technické hračičky, které má od svého přítele Foxe. Díky svému obleku a temným zákoutím v lokacím se z Vás stane neviditelný temný rytíř, který stojí vždy na straně práva a spravedlnosti.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:12 Stažené: 12 Stáhnout (8,12 GiB)
Dark Void


Příběh vás zavede do oblasti Bermudského trojúhelníku. A nemyslíme tím těch několik ostrůvků v Karibiku, nýbrž jakousi podivnou dimenzi, jež je evidentně vklíněna mezi dva světy.

Dark Void (PC)Dostanete se sem vcelku nevinně coby drsňácký pilot Will, který nemá nouzi o vtipné hlášky a kterého doprovází sličná Eva. Už na letišti se dozvíte, že ti dva spolu něco prožili a zjevně to nebylo úplně bez problémů.

V letadle je Eva Willovou šéfkou, tedy až do doby, kdy oba po setkání s neidentifikovatelným objektem a ztroskotání ve zmíněné časoprostorové díře, berou rozum a první zbraně do ruky.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 19:44 Stažené: 16 Stáhnout (5.39 GiB)
Bioshock 2

Bioshock 2 si ze svého předchůdce bere styl. Utopistické podmořské město už ale tolik nepřekvapuje.

Na zážitky z akčního Bioshocku se jen těžko zapomíná. Výlet do podmořského města Rapture, v němž zkrachoval experiment dokonalé utopistické společnosti, byl něčím, co vám jiná hra stěží zprostředkuje. Na rozdíl od navzájem podobných válečných či sci-fi stříleček.

Bioshock byl svým způsobem jedinečný, nikoliv však dokonalý. Pohltil neskutečně silnou atmosférou, nicméně mnohé zarmoutil překvapivě roztržitě pojatým příběhem a jednoduchostí.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 19:46 Stažené: 20 Stáhnout (3.41 GiB)
Avatar The Game


Avatar režiséra Jamese Camerona je bezesporu filmovou událostí minulého roku. V kině budete sedět jako přišpendlení a navzdory plytkému i předvídatelnému příběhu hltat každý záběr.

A když se z kina vrátíte, měla by vás na vašem počítači čekat herní adaptace tohoto díla. V ideálním světě by to mohlo být i opačně, protože herní Avatar je prequelem k filmovému, jenže realita je bohužel trochu jiná.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 19:49 Stažené: 19 Stáhnout (3.62 GiB)
The Saboteur


Seanu Devlinovi, hlavnímu hrdinovi akce The Saboteur, bychom mohli závidět. Usídlil se přímo v centru Paříže v jednom z varieté, jimiž je toto historické město proslulé. Je obklopen sličnými tanečnicemi, které se před ním neváhají převlékat a visí na něm očima. Jen si vybrat…
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 19:51 Stažené: 66 Stáhnout (6.09 GiB)
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
ShoutBox

Partners

Ikonky

Warez který se těžko hledá !