March 04 2021 07:18:55
Menu
Domu
Vyhledavani Podpořte nás
Upload
Downloads
Akční
RPG
Strategie
Sportovní
Adventury
Ostatní
Cheaty
Návody
Videa
Statistika

TOPlist

Ke stažení: RPG
Assassin's Creed 2


Netrpělivě očekávaný titul Assassin's Creed 2 obsahuje nového hrdinu, Ezia Auditore da Firenze, mladého šlechtice, a nový věk - renesanci.

Assassin's Creed 2 si ponechává herní základ, který přinesl prvnímu dílu takový ohromný úspěch a představí nové zážitky, které hráče překvapí a postaví před nové výzvy.

Assassin's Creed 2 je epický příběh o rodině, pomstě a spiknutí zasazený do noblesního a přesto brutálního prostředí renesanční Itálie. Ezio se spřátelí s Leonardem da Vincim, pustí se do křížku s nejmocnějšími florentskými rodinami a odvážně se pohybuje kanály Benátek, kde se naučí mistrovství cechu vrahů.

CRACK STAHNETE ZDE: http://thepiratebay.org/torrent/5416581/ASSASINS_CREED_2_Crack
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:08 Stažené: 19 Stáhnout (6.24 GiB)
Fallout 3Fallout 3 je nejočekávanější třetí pokračování této legendy mezi žánrem RPG, kterého jsme se konečně dočkali, a vy máte možnost si toto dobrodružství naplněné radioaktivitou prožít naplno. Děj Falloutu 3 se odehrává v roce 2277, kdy po nukleární válce zbyla jen pustina a holé pláně. Hrstky lidí se uchýlily do obrovských podzemních krytů tzv. Vaultů. A vy jako malé dítě právě v jednom z těchto Vaultů (Vault 101) přicházíte na svět. Zde se seznámíte se všemi vlastnostmi a schopnostmi, které si budete moci vybrat. Nebude dlouho trvat a vy se vydáte na strastiplnou cestu ven do nebezpečného prostředí, kam ještě nikdo nikdy nevyšel. A jaký budete mít úkol? Najít svého otce a zjistit, co se vlastně stalo. Série Fallout se stala klenotem RPG žánru a těžko se hledá konkurence, která by tuto sérii překonala. Kdo nezná Fallout, ten jako by nežil!
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:22 Stažené: 15 Stáhnout (5.51 GiB)
Dragon age : Origins


Dragon Age je tradiční RPG hrou se vším, co k tomu patří. Tvůrci se nechali slyšet, že by mělo jít o první díl plánované série, která by měla nabrat obřích rozměrů. Hlavní důraz byl kladen především na špičkově propracovaný a komplikovaný příběh, který by se měl táhnout všemi díly v sérii. Dragon Age nabídne také komplexní soubojový systém a propracovaný systém tvorby a rozvoje Vaší postavy, kde nebudou samozřejmě chybět klasické vlastnosti – síla, obratnost, chytrost a další. Hra běží na zbrusu nové technologii, která je nástupcem osvědčeného enginu Aurora, který poháněl takové populární hry, jako jsou Neverwinter Nights nebo The Witcher. Součástí hry je také u multiplayer, který nabídne kooperaci několika hráčů a možnost si tak projít celou singleplayer kampaň.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:24 Stažené: 13 Stáhnout (7.72 GiB)
Mass Effect 2


Od tvůrců Star Wars: Knights of the Old Republic, Dragon Age: Origins a Mass Effect přichází emocemi nabitá dobrodružná sci-fi sága, zasazená do prostředí nekonečného vesmíru, plného nebezpečných mimozemských druhů a záhadných neprozkoumaných planet - druhá část napínavé trilogie Mass Effect. Monumentální postava velitele Sheparda, zběsilé přestřelky, barvité postavy a obsáhlý příběh činí z Mass Effect 2 jeden z nejočekávanějších titulů roku 2010. Akční přestřelky, rozsáhlý futuristický příběh, objevování vesmíru a emotivní interakce postav představují bezkonkurenčně silný herní zážitek.

Dva roky poté, co velitel Sheppard odvrátil útoky Reaperů, objevil se záhadný nový nepřítel. Na okrajích známého vesmíru cosi tiše unáší celé lidské kolonie. Nyní bude muset Sheppard spolupracovat s Cerebrem, bezohlednou organizací chránící lidské přežití za každou cenu, aby zastavil strašlivou hrozbu, které kdy lidstvo čelilo. Aby se Sheppard vůbec mohl o tuto riskantní misi pokusit, musí sestavit elitní tým z celé galaxie a velet nejsilnější vesmírné lodi, která kdy byla postavena. I přes to zaznívají hlasy, že tato mise bude sebevraždou. Velitel Sheppard má nyní v úmyslu dokázat jim opak.

Velte unikátnímu týmu úžasných postav v riskantních misích v těch nejnebezpečnějších částech vesmíru. Hráči prvního Mass Effectu mohou naimportovat své uložené pozice a pokračovat v příběhu s vlastním velitelem Sheppardem. Noví hráči se dočkají napínavého samostatného příběhu. Vybroušená akční RPG předčí svého předchůdce téměř v každém směru. Využijte 19 tříd zbraní včetně těch těžkých a uvolněte smrtící sílu na své nepřátele ve zcela přepracovaném bojovém systému.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:27 Stažené: 12 Stáhnout (7.32 GiB)
Gothic 3Po dlouhé sobě se k nám vrací pokračování této skvělé série, jedné z opěvovaných RPG sérií vytvořené německými vývojáři. Pokud jste hráli předešlé díly, tak víte, že ostrov Khorinis jste zachránili a vracíte se s přáteli na lodi. Na pevnině momentálně probíhá vzpoura orků, který se snaží zotročit celý svět Myrtana. Jen v lesích je ukryto pár osad rebelů, kteří se připravují na vzpouru a znovudobytí jejich země. S tím jim budete moct pomáhat. Čeká na Vás spousta hlavních i vedlejších úkolů, které Vám pomohou se dostat na těžko přístupná místa. Herní svět je obrovský a dostanete se jak do zamrzlé země Nordmar na severu, tak i do pouště Varant na jihu území. Po cestě budete nacházet tuny předmětů, svitků, kouzel a komunikovat s NPC postavami, kterých hra čítá přes 1000. Grafická stránka hry je fantastická a hudba nahraná živým Bochumským symfonickým orchestrem Vás chytne za srdce.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:29 Stažené: 13 Stáhnout (6.09 GiB)
Venetica


V dávných dobách kráčela smrt z masa a kostí mezi živými a její cestu určovala dávná rada známá některými jako Corpus. Každá její generace měla za úkol zvolit dalšího smrtonoše. Naneštěstí nejposlednější rada nevědomky vybrala lstivého nekromanta, který je odhodlán přinést smrt a zkázu celému lidstvu a zlikvidovat svět. Tento potměšilý podvodník se dokázal přeměnit v nemrtvého ďábla, kterého žádný smrtelník nemůže zabít. Pouze jediná osoba mu stojí v jeho cestě, Scarlett, dcera smrti.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:31 Stažené: 13 Stáhnout (2.42 GiB)
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
ShoutBox

Partners

Ikonky

Warez který se těžko hledá !