March 04 2021 07:22:14
Menu
Domu
Vyhledavani Podpořte nás
Upload
Downloads
Akční
RPG
Strategie
Sportovní
Adventury
Ostatní
Cheaty
Návody
Videa
Statistika

TOPlist

Ke stažení: Strategie
Age of Empires III


Objevil se nový svět - zatím nepřátelský, ale krásný, plný nových nápadů, promyšlených herních scénářů a nádherný na pohled. Vítejte ve světě nazývaném Age of Empires III. Háč se vrací do příběhu světa v okamžiku kdy jej opustil na konci Age of Empires II, v okamžiku kdy se evropské velmoci snaží prozkoumat a kolonizovat Nový svět. Na vás pak bude se tohoto úkolu, za jeden z osmi národů zhostit. Jednotlivé kampaně jsou seřazeny tak že vytváří váš příběh v němž jako jedno z pojítek slouží i nový prvek - Domovské město. Úspěchy vás, jako jeho vyslance se promítají i na jeho postavení v rámci státu i celé evropy. Čím více prospíváte svému domovskému městu, tím více si cení vašich služeb a tím větší podporu vám může poskytnout v dalších misích.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:36 Stažené: 14 Stáhnout (1.68 GiB)
Anno 1404


Ve fascinujícím světě ANNO se hráč ponoří do jedinečné herní budovatelské strategie, vydá se k nádhernému ostrovnímu světu, ovládne záludnosti obchodu, diplomacie a ekonomie a postaví svá vlastní monumentální města. Nepřetržité opatrné a podrobné plánování pomůže zajištění potřeb občanů a tak i vzkvétání hráčova impéria.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:38 Stažené: 13 Stáhnout (4.1 GiB)
Battlestations: Pacific


Vyzkoušejte si na vlastní kůži jedny z největších milníků historie. 2. Světová válka zasáhla celý svět a rozsáhlé bitvy probíhaly i zde, v Pacifiku. Hra Vám nabídne 2 rozsáhlé výpravy, v nichž si můžete vyzkoušet, jak by šla změnit historie. Na starosti budete mít americkou námořní flotilu, se kterou můžete pozměnit konec války, který dobře známe ze školních lavic. Díky vizuální stránce hry ji budete prožívat, jako byste byli uprostřed Pacifiku.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:39 Stažené: 13 Stáhnout (1.9 GiB)
Command & Conquer 3: Tiberium Wars


iberium je mimozemská surovina, která v roce 2047 nakazila Zemi a šíří se po celé planetě. Vyspělé společenství GDi se snaží Tiberium zničit. Ale šílený a megalomanský Kane, vůdce strany NOD má s Tiberiem jiné plány. Hra je klasickou realtime strategií a půjde zde o osud planety, který je ve vašich rukách. Vizuální stránka hry je skvělá a vývojáři se snažili ponechat ve hře vše dobré, s čím byli hráči spokojení a přidávají novou strategickou hloubku hry a novinky ve hraní.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:41 Stažené: 12 Stáhnout (7.48 GiB)
Empire Total War


První díl této skvělé série Vám přináší 3D námořní bitvy. Velte obrovským flotilám nebo jednotlivým lodím, brázděte rozbouřené vody oceánu, nepříteli můžete rozstřílet loď, aby ji v zápětí Vaši muži obsadili. Empire Total War nepřináší jen námořní bitvy, i když jsou stěžejním prvkem ve hře. Hra Vám nabídne i jiná vylepšení v podobě 3D bitev, tahové mapy kampaně, vylepšený systém obchodu, diplomacie, špionáž agentů, nové uživatelské rozhraní a další zajímavé věci, které Vám hru jenom zpříjemní. Námořní bitvy v reálném čase jsou něčím, co dělá ze hry, to čím je. Užijte si tuto strategii a poznejte bohatství Indie, nepokoje v Evropě nebo Severní Ameriku.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:43 Stažené: 12 Stáhnout (4.13 GiB)
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
ShoutBox

Partners

Ikonky

Warez který se těžko hledá !