March 04 2021 07:26:01
Menu
Domu
Vyhledavani Podpořte nás
Upload
Downloads
Akční
RPG
Strategie
Sportovní
Adventury
Ostatní
Cheaty
Návody
Videa
Statistika

TOPlist

Ke stažení: Sportovní
Pro Evolution Soccer 2010


Pro Evolution Soccer 2010 Vám přináší novou přepracovanou hru, kterou ani nepoznáte. Hra doznala změn ve velkém měřítku a to ve všech směrech a nutno říci že k lepšímu. Konami vytvořili nejlepší realistickou simulaci fotbalového zápasu, jehož fanoušci budou nadšeni a nový hráči nebudou věřit vlastním očím. Vyzkoušejte si tuto simulaci přinášející zábavnou hratelnost a klíčové změny.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:48 Stažené: 11 Stáhnout (5.4 GiB)
FIFA 10


Nový ročník nejpopulárnější sportovní série, jakou jste kdy hráli. Ano, řeč bude o FIFA 10. Hr a prošla celkem krutou obnovou a celý grafický engine byli tvůrci nuceni přepracovat. Setkáte se tak úplně s novou grafikou, novým systémem střelby a lepším vedením míče. Všichni hráči na hřišti se budou pohybovat realisticky, někteří budou pomalejší, jiní rychlejší. Všichni jsou, ale připraveni se vrhnout ihned za míčem, pokud jim to nařídíte. Nově můžete také otáčet hráčovým pohledem o 360 stupňů a mít tak lepší přehled o obráncích a zefektivnit Váš útok na branku. Největším překvapením je asi možnost driblování s míčem v rozsahu 360 stupňů. Manažerská stránka hry nezůstala také bez povšimnutí a tak i zde se hráči budou chovat opravdověji, ne každý se bude chtít nechat koupit klubem. Ne kvůli penězům, ale kvůli prestiži Vašeho klubu.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:50 Stažené: 13 Stáhnout (7.02 GiB)
Football Manager 2009Football Manager 2009 se na Vás valí a s sebou přináší hromadu zajímavých novinek. Nové rozhraní manažeru zažil nejdelší betatestování v historii, to probíhalo již od loňského roku přes Football Manager Live. Zápasy můžete nyní sledovat plně ve 3D. Tvůrci na reálných animacích hráčů spolupracovali s japonskou firmou SEGA, která v tomto směru lepší zkušenosti (data z motion capture technologie, některé animace). Celý zápas lze sledovat z různých úhlů kamery, kterou můžete přepínat a posouvat si na určité místo v zápase. Pokud máte doma starší počítač, můžete z moderního 3D enginu přepnout do 2D zobrazení, které Váš počítač již zvládne.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:53 Stažené: 12 Stáhnout (2.29 GiB)
Vancouver 2010


Vancouver obklopují majestátní vrcholky pohoří North Shorea a omývají jej přívětivé vlny Atlantského oceánu. S více než 2,2 milióny obyvatel je největším městem, které dosud zimní olympijské hry pořádalo. Zimní olympijské hry se zde konají od 12. do 28. února 2010. Dalším pořadatelem je lyžařské středisko Whistler, kde proběhnou závody v alpském lyžování, v běhu na lyžích, závody sportovních bobů, sáňkařské závody, skeleton a severská kombinace. Hra bude obsahovat nový challenge mod, ve kterém si hráči užijí adrenalin při provozování zimních sportů jako nikdy předtím. Vyzkoušejte si jaké to je být sportovcem, který usiluje o jedno z nejvýznamějších sportovních ocenění v podobě olympijského kovu.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:55 Stažené: 12 Stáhnout (1.9 GiB)
Shaun White Snowboarding


Sport, který se moc v herním žánru nezobrazuje, teď Ubisoft představuje na plné obrátky. Snowboarding přitahuje stále více lidí a kdo stále váhá, tak si to může vyzkoušet, aniž by investoval do výstroje. Hra je posazená na enginu z Assassin Creed, což zaručuje graficky nadupanou podívanou plnou speciálních efektů. Užijte si zasněžené kopce hor, volnou jízdu podle vašich představ a zasoutěžte si s nejlepšími snowboardisty na svazích parků.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 15/03/2010 17:58 Stažené: 65 Stáhnout (7.0 GiB)
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
ShoutBox

Partners

Ikonky

Warez který se těžko hledá !