March 04 2021 07:29:16
Menu
Domu
Vyhledavani Podpořte nás
Upload
Downloads
Akční
RPG
Strategie
Sportovní
Adventury
Ostatní
Cheaty
Návody
Videa
Statistika

TOPlist

Ke stažení: Adventury
Experience 112Adventura Experience 112 nás zavede na opuštěný, zarostlý, obrovský statek, který plnil funkci tajné laboratoře. Výzkum ovšem neprobíhal, tak jak měl a něco se pokazilo a došlo k hrozné katastrofě, kterou můžete zažehnat pouze vy. Jste jediný, který může odhalit tajemství toho, co se doopravdy v laboratoři stalo. Hlavní postavou je dívka Lea Nichols, která se musí z tohoto vězení dostat a vy jí v tom musíte pomoci. Na dálku ovládejte celou řadu přístrojů a zařízení a zajistěte dívce bezpečný útěk z vězení.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 16:29 Stažené: 11 Stáhnout (1.59 GiB)
Jack Keane

Hlavním hrdinou této pohádkové a vtipné adventury je Jack Keane. Příběh se odehrává v dobách koloniálních a Jack z nedostatku peněz, přijme ne moc vděčnou práci, dělat doprovod britskému tajnému agentovi, který hledá Tooth Island. Na výpravě, ale loď ztroskotá a agent je zabit příšerou z džungle. Jack zůstane na ostrově sám a jedinou šancí na přežití je jeho inteligence a důvtip. Na ostrově však není tak úplně sám. Je tam i doktor T, který má lstiví plán se svými masožravými rostlinami.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 16:30 Stažené: 12 Stáhnout (1.64 GiB)
LEGO Star Wars: The Complete SagaLego Star Wars s podtitulem kompletní sága je takovým mixem mezi oběma předchozími hrami a celou šestidílnou filmovou sérií. Kromě nadupané akce zde najdete i filmové sekvence, které podbarvují celý příběh. Všechny úkoly, které budete plnit, budou obsahovat i různé hádanky, puzzle a to vše se skvělým humorem. Hráč se podívá do zcela nových lokací a potkáte zde zcela nové postavy. Pokud budete šikovní, otevřou se Vám i bonusové mise. K plnění questů můžete využít i dopravních prostředků a po lokacích se povalujících power-upů. Hra vychází pro XBOX 360, Playstation 3, Nintendo a Wii a hráči využijí asi nejvíce podporované kooperační akce v online režimu. Zažijte galaktické dobrodružství, jako skutečný hrdina ve filmu.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 16:33 Stažené: 12 Stáhnout (4.38 GiB)
CevilleTato zábavná adventura Ceville Vás zavede do království Faeryanis, kterému vládne stejnojmenný a zlý despota (Ceville). Jednoho dne je uvržen do žaláře a zdá se, že dny smutku a strachu jsou pryč. Opak je pravdou, zlý Basilius chce království ovládnout a povolává pomocí kouzel své démony. Projděte spolu s Ceville a Lilly celé království a najděte pomoc, abyste zlého Basilia svrhli. Pomáhat Vám bude po cestě třeba silný rytíř Ambrosius a další, neboť již brzo se začnou dít temné a prapodivné věci.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 16:35 Stažené: 14 Stáhnout (1.65 GiB)
SublustrumAdventura, jejíž příběh nás zavede na pomezí reality, fantazie a snů, je velmi netradiční a kombinuje prvky Viktoriánského stylu, punku, retra, futurismu a moderní architektury. Hra se podobá stylem hraní adventuře Myst, ale příběh má vskutku originální a vizuální a zvuková stránka hry je opravdu jedinečná. Hudba plně podbarvuje zvláštní pojetí hry a mixuje ambientní muziku s neoklasickou. Tento styl adventury Vám jistě vyrazí dech. Něco takového jste určitě ještě nehráli.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 16:37 Stažené: 15 Stáhnout (4.22 GiB)
Runaway: A Twist of FatePoprvé v historii série Runaway budete hrát jak za Briana, tak Ginu, která v příběhu hraje důležitou roli. Pomozte jim řešit záhady, na které narazí během jejich posledního dobrodružství nabitého humorem, napětím, zvraty a "happy endem".

Během šesti hlavních kapitol hry zavedou Brian a Gina hráče na více než 120 detailně vykreslených lokací po celých Spojených státech od Havajských ostrovů po New York. Tucty hádanek a záhad byly chytře navrženy tak, aby si v nich každý hráč našel to své, aniž by se přílišně během hry zasekával.
Licence: O/S: Verze:
Přidané: 16/03/2010 16:39 Stažené: 18 Stáhnout (5.07 GiB)
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
ShoutBox

Partners

Ikonky

Warez který se těžko hledá !